Соколівська гімназія Хмільницької міської ради

Дата: 25.04.2024 10:23

#Соколівська_гімназія

#Навчаємося_задля_безпеки

25 квітня , учні 1-9 класів нашої гімназії , відвідали пожежне депо Соколівського старостинського округу.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Команда пожежної охорони розповіла як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні.

Дякуємо співробітникам місцевої пожежної охорони за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.